KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 7764071
nr 776 4071
Träsnitt
2 st, Japan, signerade, motivets mått: 29x20
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 10 september 2012
kl 18:28:59
150 kr
300 kr
300 kr
Träsnitt
nr 776 4071
Träsnitt
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 350 kr |
måndag 10 september 2012 |